Łukasz Chrzanowski
tel.: +48 515 254 050
e-mail: [email protected]
Biuro firmy i adres korespondencyjny

MD Events
ul. Grzybowska 2/31
00-131 Warszawa
[email protected]
Wstecz

Konferencje hybrydowe

Eventy hybrydowe – odkryj nowy wymiar firmowych wydarzeń

W dynamicznym i zmieniającym się środowisku zawsze musisz znaleźć najlepszy sposób, by dotrzeć do swoich klientów i pracowników. My wiemy jak to zrobić! Inspirujemy pasją, kreatywnością i innowacyjnymi koncepcjami. Dlatego połączyliśmy zarówno strategie komunikacji, jak i cyfryzację w wydarzenia hybrydowe.

    Jakie imprezy hybrydowe organizujemy?

    Może Ci się wydawać, że nic nie zastąpi osobistej interakcji z klientami, pracownikami i partnerami biznesowymi, ale gdy nie jest to możliwe lub potrzebujesz natychmiastowego zwiększenia widoczności i zasięgu, wydarzenia hybrydowe są idealnym rozwiązaniem. Natomiast imprezy hybrydowe sprzyjają integracji całego zespołu, niezależnie od tego, czy ktoś mógł stawić się na nie fizycznie, czy tylko wirtualnie.

    To skrojone na miarę uzupełnienie Twojej strategii komunikacyjnej, które łączy obecność z interakcją online. Oznacza to, że uczestnicy osobiście będą mogli wchodzić w interakcję z samym wydarzeniem za pośrednictwem aplikacji online. Dzięki streamingowi eventy hybrydowe będą transmitowane na żywo w Internecie. Uczestnicy online mogą wchodzić w interakcję z wydarzeniem i przeżywać doświadczenie na swoich komputerach lub urządzeniach mobilnych. Na tym polega siła wydarzeń hybrydowych.

    Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Wszystkie zbierane przez nas dane są zgodne z RODO/GPDR.

    Nasza polityka prywatności