Łukasz Chrzanowski
tel.: +48 515 254 050
e-mail: [email protected]
Biuro firmy i adres korespondencyjny

MD Events
ul. Grzybowska 2/31
00-131 Warszawa
[email protected]
Wstecz

Event marketing

To najskuteczniejsze z narzędzi do budowania pozytywnych relacji i wywoływania emocji.

Nie można nie docenić siły oddziaływania eventu, pracujemy na by tworzyć emocje i  osiągać najlepsze rezultaty. Dobrze zrealizowany event przynosi wiele wymiernych korzyści. Należy na niego spojrzeć jak na szeroko rozumianą „platformę” networkingową. Wykorzystujemy tę wiedzę projektując wydarzenia zarówno w digitalu jak i realu. W naszym portfolio znajdziecie imprezy integracyjne i motywacyjne, konferencje i kongresy, pikniki, stoiska targowe oraz wiele innych nieskategoryzowanych działań a powiązanych z budowaniem marki, launchem produktu i wsparciem sprzedaży. To co po wielu latach doświadczeń wiemy na pewno to przyświecające nam hasło : CREATE IT SIMPLE !

Eventy należą do najpopularniejszych działań z zakresu public relations, mających na celu nie tylko budowanie pozytywnego wizerunku wśród Klientów

Kluczem do zorganizowania interesującej konferencji jest kompletna analiza potrzeb oraz postawienie konkretnych celów. Na podstawie oczekiwań można zaplanować koncept, wybrać ciekawe tematy do dyskusji panelowych, a także zaprosić interesujących gości. Kongresy i konferencje to spotkania, które nie tylko pozwalają przekazać konkretny zbiór informacji, ale również stanowią świetną okazję do podkreślenia wizerunku firmy. W projektowaniu i realizacji konferencji bazujemy na innowacyjnych rozwiązaniach stosowanych we współczesnym event marketingu.

Organizacja Gali czy Jubileuszu ze względu na swoją rangę zawsze jest dużym wyzwaniem. Nie będzie szansy na zrobienie wrażenia drugi raz. To wyjątkowy rodzaj wydarzenia a przede wszystkim konieczność połączenia wielu elementów i oczekiwań. Najważniejsze aby nie zapomnieć o celu to jest klucz do udanej realizacji takiego eventu. Rozwiązań jest wiele od imprezy tematycznej po innowacyjny koncept. Żeby to zrobić dobrze, konieczny jest do spełnienia jeden warunek, musimy się poznać!

Stajemy się rzecznikami marki planując launch produktu, road show czy akcję promocyjną. Dbamy o sugestywność przekazu i jego spójność z wizerunkiem marki.

Poszukujemy rozwiązań, które wykroczą poza codzienne doświadczenia, czyniąc z naszych akcji wydarzenia, które zapadną w ich pamięć. Starannie zaplanowana kampania to gwarancja sukcesu.

Planujemy wyjątkowe imprezy integracyjne i programy motywacyjne, w których uczestnicy mają możliwość tworzyć wspólne idee.

Pikniki, wyjazdy motywacyjne, programy nagrodowe i wieńczące je gale, imprezy integrujące działy i całe firmy. To niebywale ciekawa część naszej działalności, bowiem daje ogromne pole dla pomysłowości naszego działu kreacji. Tworzymy imprezy sportowe, artystyczne, rekreacyjne i rozrywkowe. Nadajemy im rys tematyczny oraz fabularny. Nie ma mowy o obojętności wśród uczestników tych imprez. Ten rzeczownik został usunięty z naszego słownika. To sposób, aby przekazać uczestnikom, jak wiele dla Was znaczą.

Istotnym obszarem dla integracji oraz kształtowania wizerunku firmy są pikniki i imprezy plenerowe. Nieszablonowe rozwiązania to coś czego oczkują uczestnicy. Tematyczny piknik pozwala przekazać wartościowe informacje ofertowe w sposób zgodny z wizerunkiem naszej firmy. Tego typu spotkania sprawiają, że klienci firmy czują się po prostu fajnie.

Imprezy dla dzieci są zwykle ukłonem w kierunku pracowników firmy. Event dla dzieci może być również częścią dużej gali lub imprezy plenerowej, na którą goście przychodzą wraz ze swoimi pociechami. W ramach takiego eventu można wykazać się troską o najmłodszych, a jednocześnie, kształtować wizerunek firmy w oczach dziecka, które być może już za kilka lub kilkanaście lat stanie się kolejnym zadowolonym klientem.

Najlepszy event marketing dla Twojej firmy!

Chcesz zaangażować klientów lub pracowników poprzez  nowe doświadczenia? Wybierz event marketing w naszej agencji. Razem osiągniemy więcej!

Co to jest event marketing?

Definicja event marketingu, czyli tzw. marketingu wydarzeń głosi, że jest to promocja produktu, marki lub usługi poprzez interakcje osobiste z klientami. Istnieje wiele form event marketingu i każda z nich może być dobranadokonkretnych celów. Zorganizujmy  wydarzenie abybudować silne relacje. Wspieramy działania związane z prezentowaniem firmy lub produktu na targach oraz partnerskich strefach brandingowych. Jakoś trzeba wsadzić też road show.

Dlaczego event marketing to dobra strategia?

Niezależnie od formatu, marketing wydarzeń jest wszechstronną i niezwykle skuteczną strategią, która tworzy długoterminową wartość w relacjach z klientami i partnerami biznesowymi. W istocie eventy promocyjne to komunikacja. Wydarzenia na żywo dają możliwość bezpośredniego nawiązania kontaktu i jasnego przekazu.

Nic dziwnego, że event production wciąż rośnie jako jedna z najważniejszych strategii marketingowych dla małych i dużych firm. Dołącz do tego grona !

0

Zorganizowanych
eventów

0

Zadowolonych
Uczestników

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Wszystkie zbierane przez nas dane są zgodne z RODO/GPDR.

Nasza polityka prywatności

Year End Event

MUZYCZNE SPOTKANIE INTEGRACYJNE

Zobacz projekt

Gala 20 lecia

THE GREAT SIXTBY EVENING

Zobacz projekt

Forum Bezpieczeństwa

MIASTA I BIZNES W TRYBIE KRYZYSOWYM

Zobacz projekt

Integracyjne warsztaty online

WYJĄTKOWE WARSZTATY KULINARNE

Zobacz projekt

Konferencja TelSec

VIII EDYCJA – TELECOM SECURITY FORUM

Zobacz projekt