Łukasz Chrzanowski
tel.: +48 515 254 050
e-mail: [email protected]
Biuro firmy i adres korespondencyjny

MD Events
ul. Grzybowska 2/31
00-131 Warszawa
[email protected]

Firma MD Events

Agencja eventowa

MD Events to warszawska agencja eventowa specjalizująca się w realizowaniu imprez, konferencji, spotkań firmowych, akcji marketingowych, turystyki biznesowej oraz wydarzeń online.

Nasza agencja to połączenie energii, doświadczenia, profesjonalizmu, kreatywności i ogromnej pasji. Mamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu wydarzeń. Zrealizowaliśmy z sukcesem wiele eventów dla najróżniejszych klientów z Polski i zagranicy.

Uznając wartość sprawdzonych rozwiązań, wierzymy jednocześnie śmiałym wizjom. Chcemy aby każdy nasz projekt zawierał elementy nowatorskie. Naszym żywiołem jest akcja. Realizowanie wizji stworzonych wspólnie z klientami daje nam głębokie poczucie sensu naszej pracy. Największą satysfakcję przynoszą nam emocje uczestników imprez – odbiorców naszych działań – a także świadomość wspólnych celów i wartości oraz motywacja do dalszej pracy, które są ich udziałem. Satysfakcja tym większa, jeśli dzielimy ją z naszymi klientami.

Dlaczego wybrać naszą agencję?

Kompleksowość

Realizujemy wydarzenia kompleksowo od kreacji po realizację. Na każdym etapie zapewniamy rozwiązania dedykowane do wydarzenia.

Doświadczenie

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży event marketingu. To co nas wyróżnia to unikalna i szeroka wiedza.

Dbałość o klienta

Customer service na najwyższym poziomie, dobra komunikacja, indywidualna opieka i nadzór nad realizacjami - kto tego nie lubi?

Ekologia

Zrównoważony rozwój, dbałość o środowisko, no waste - idee, które włączamy do naszych działań

Proces współpracy - krok po kroku

Krok 1

OMÓWIENIE WIZJI I PROJEKTOWANIE WYDARZENIA

Każdą koncepcję planowanego wydarzenia traktujemy indywidualnie – proces ten rozpoczyna się od dokładnej analizy briefu. Eksperci naszej firmy eventowej analizują pomysł pod kątem dostępnych rozwiązań technicznych i multimedialnych, szukając najbardziej spektakularnego rozwiązania.
Na tym etapie zajmujemy się również kompleksowym doradztwem – wspólnie analizujemy dostępne możliwości, pomagamy przy wyborze lokalizacji, tworzymy wstępny plan i dzielimy się naszym doświadczeniem. Podpowiadamy, jak zrealizować Twoją wizję w widowiskowy sposób.

Krok 2

PROJEKTOWANIE I WIZUALIZACJA WYDARZENIA

Następny krok produkcji eventu to tworzenie projektu realizacji, który umożliwia szczegółową wizualizację całości. Nasza agencja eventowa projektuje scenografię, zabudowę sceniczną, planuje rozmieszczenie elementów oświetlenia i dekoracji, a także systemów nagłaśniających, ekranów i sprzętu multimedialnego. Komputerowa wizualizacji umożliwia dokładne zaplanowanie realizacji eventu, co gwarantuje szybki i sprawny montaż oraz pozwala dokładnie zapoznać się z naszą wizją. Przedstawiamy co, gdzie i w jaki sposób będzie odgrywać swoją rolę w całości widowiska.

Krok 3

SPRAWNA LOGISTYKA INSTALACJA I TECHNIKA EVENTOWA

Jesteśmy profesjonalną firma eventowa dysponującą niezawodnym zespołem specjalistów i techników, zapasowym sprzętem i planem awaryjnym w zanadrzu. Dysponujemy ogromnym magazynem o powierzchni ponad 1200 m2 oraz własną flotą samochodową, którą dostarczamy na miejsce wszystkie niezbędne sprzęty, elementy zabudowy scenicznej, multimedia oraz inne materiały.

Krok 4

SKUTECZNA REALIZACJA I PROFESJONALNA OBSŁUGA WYDARZENIA

Chociaż obecność naszej firmy eventowej pozostaje niezauważona przez uczestników wydarzenia, czuwamy nad jego każdą sekundą. Koordynujemy pracę całego zespołu, a nasi eksperci nadzorują multimedia i techniczną stroną eventu.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Wszystkie zbierane przez nas dane są zgodne z RODO/GPDR.

Nasza polityka prywatności