Łukasz Chrzanowski
tel.: +48 515 254 050
e-mail: [email protected]
Biuro firmy i adres korespondencyjny

MD Events
ul. Grzybowska 2/31
00-131 Warszawa
[email protected]
Wstecz

Pikniki i imprezy plenerowe

Imprezy plenerowe – wyjątkowe przeżycia dla każdego

Słońce i letnie upały to doskonała okazja do organizacji festynów i innej imprezy w plenerze. Nasza agencja eventowa przygotowuje najlepsze imprezy plenerowe w Warszawie oraz na terenie całej Polski. Z nami spędzisz wyjątkowy czas z rodziną, znajomymi, współpracownikami, a wspomnienia z tego wydarzenia pozostaną z Tobą na długo.

Year End Event

MUZYCZNE SPOTKANIE INTEGRACYJNE

Gala 20 lecia

THE GREAT SIXTBY EVENING

Integracyjne warsztaty online

WYJĄTKOWE WARSZTATY KULINARNE

Organizacja imprez plenerowych w najlepszym stylu

Wiesz, co to są imprezy plenerowe? To wydarzenia na zewnątrz, podczas których można zorganizować np. festyny rodzinne. Ogród, łąka, a nawet plaża – istnieje wiele różnych przestrzeni, w których można uczcić tego typu imprezę, korzystając ze wszystkich zalet atrakcji na festyny i inne wydarzenia.

Obsługa imprez plenerowych wymaga doświadczonego zespołu managerów i profesjonalistów, którzy zajmują się łączeniem wielu aspektów. Ze względu na skalę i presję tego typu wydarzeń ważne jest zaangażowanie doświadczonego zespołu.

Nasza agencja eventowa organizuje festyny i pikniki firmowe w Warszawie oraz innych miejscach w Polsce, które wspierają zabawę zgromadzonej społeczności. Potrzebujesz pomocy przy doborze nowych atrakcji na imprezy plenerowe? Nie wiesz, jakie atrakcje na festyny rodzinne są najlepsze? Skontaktuj się z nami już dziś, a my doradzimy i pomożemy Ci wszystko zorganizować!

Organizowanie imprez dla dzieci w bajkowym stylu

Bez względu na powód uroczystości organizujemy eventy dla dzieci na: komunie, chrzciny, wesela itp. Organizowanie urodzin dla dzieci w iście bajkowym stylu to nasza specjalność. A jeśli poszukujesz atrakcji w Warszawie, rozważ możliwość zorganizowania plenerowego przyjęcia np. z zabawą w poszukiwanie skarbów.

Posiadamy niezbędny sprzęt, wyposażenie i przede wszystkim doświadczenie w eventach dla dzieci w Warszawie i nie tylko.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Wszystkie zbierane przez nas dane są zgodne z RODO/GPDR.

Nasza polityka prywatności

Year End Event

MUZYCZNE SPOTKANIE INTEGRACYJNE

Zobacz projekt

Gala 20 lecia

THE GREAT SIXTBY EVENING

Zobacz projekt

Integracyjne warsztaty online

WYJĄTKOWE WARSZTATY KULINARNE

Zobacz projekt

Strefa partnerska dla DPD

Strefa partnerska

Zobacz projekt