Łukasz Chrzanowski
tel.: +48 515 254 050
e-mail: [email protected]
 

Miranda Kaźmierczak
tel.:+48 500 060 945
e-mail: [email protected]
Biuro firmy i adres korespondencyjny

MD Events
ul. Adama Mickiewicza 63
01-625 Warszawa
[email protected]
Wstecz

Pikniki i imprezy plenerowe

Imprezy plenerowe – wyjątkowe przeżycia dla każdego

Słońce i letnie upały to doskonała okazja do organizacji festynów i innej imprezy w plenerze. Nasza agencja eventowa przygotowuje najlepsze imprezy plenerowe w Warszawie oraz na terenie całej Polski. Z nami spędzisz wyjątkowy czas z rodziną, znajomymi, współpracownikami, a wspomnienia z tego wydarzenia pozostaną z Tobą na długo.

Organizacja imprez plenerowych w najlepszym stylu

Wiesz, co to są imprezy plenerowe? To wydarzenia na zewnątrz, podczas których można zorganizować np. festyny rodzinne. Ogród, łąka, a nawet plaża – istnieje wiele różnych przestrzeni, w których można uczcić tego typu imprezę, korzystając ze wszystkich zalet atrakcji na festyny i inne wydarzenia.

Obsługa imprez plenerowych wymaga doświadczonego zespołu managerów i profesjonalistów, którzy zajmują się łączeniem wielu aspektów. Ze względu na skalę i presję tego typu wydarzeń ważne jest zaangażowanie doświadczonego zespołu.

Nasza agencja eventowa organizuje festyny i pikniki firmowe w Warszawie oraz innych miejscach w Polsce, które wspierają zabawę zgromadzonej społeczności. Potrzebujesz pomocy przy doborze nowych atrakcji na imprezy plenerowe? Nie wiesz, jakie atrakcje na festyny rodzinne są najlepsze? Skontaktuj się z nami już dziś, a my doradzimy i pomożemy Ci wszystko zorganizować!

Organizowanie imprez dla dzieci w bajkowym stylu

Bez względu na powód uroczystości organizujemy eventy dla dzieci na: komunie, chrzciny, wesela itp. Organizowanie urodzin dla dzieci w iście bajkowym stylu to nasza specjalność. A jeśli poszukujesz atrakcji w Warszawie, rozważ możliwość zorganizowania plenerowego przyjęcia np. z zabawą w poszukiwanie skarbów.

Posiadamy niezbędny sprzęt, wyposażenie i przede wszystkim doświadczenie w eventach dla dzieci w Warszawie i nie tylko.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Wszystkie zbierane przez nas dane są zgodne z RODO/GPDR.

Nasza polityka prywatności

Gala 20 lecia

THE GREAT SIXTBY EVENING

Zobacz projekt

Integracyjne warsztaty online

Wyjątkowe warsztaty kulinarne. Budowanie zespołu i integracja online jest możliwa! W tej formule przeprowadziliśmy świąteczne warsztaty.

Zobacz projekt

Strefa partnerska dla DPD

Strefa partnerska

Zobacz projekt