Łukasz Chrzanowski
tel.: +48 515 254 050
e-mail: [email protected]
Biuro firmy i adres korespondencyjny

MD Events
ul. Grzybowska 2/31
00-131 Warszawa
[email protected]
Wstecz

Stoiska targowe i strefy brandingowe

Organizacja targów w Warszawie, czyli jak mieć wszystko pod kontrolą

Imprezy targowo-wystawiennicze to duże przedsięwzięcia, w których biorą udział zarówno wystawcy, jak i liczni goście. W efekcie są to imponujące przedsięwzięcia logistyczne. Jako profesjonalna agencja eventowa podejmujemy się organizacji eventów tego typu, oferując szeroki wachlarz usług – zajmujemy się m.in. wynajmem powierzchni wystawienniczych, projektowaniem stoisk czy wykonaniem zabudowy i wyposażenia stoiska.

Wspieramy premiery samochodów, pokazy, eventy w galeriach oraz zajmujemy się działaniami wizerunkowymi i posprzedażowymi.

Stoiska targowe

Projekt, produkcja, realizacja Mogą zainteresować Cię inne nasze realizacje z tej kategorii – STREFA PARTNERSKA

Działania Wizerunkowe

Wizerunek to sposób, w jaki ludzie widzą i postrzegają określoną markę lub firmę. Z tego powodu działania wizerunkowe są niezbędne, aby odnieść sukces w biznesie. Bez względu na to, jak dobry jest oferowany produkt, jeśli firma z tego czy innego powodu ma zły wizerunek lub mało kto o niej słyszał, bardzo trudno będzie jej odnieść sukces. Nasz agencja pomaga stworzyć oprawę, na którą każdy zwróci uwagę.

Stoiska tagrowe, Strefy brandingowe

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz wysokiej jakości indywidualnych usług w zakresie stoisk targowych, wysp handlowych, reklamy wewnętrznej i zewnętrznej, architektury i wyposażania wnętrz, w tym wyposażenia sklepów.

Nasze usługi oferujemy na terenie Polski i całej Europy. Realizujemy także szeroko zakrojone przedsięwzięcia z kompleksową obsługą klienta. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze klientów międzynarodowych, a także liderów na rodzimym rynku. Wysoki stopień zadowolenia naszych klientów jest dla nas istotnym wyznacznikiem przy realizacji powierzonych zadań.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Wszystkie zbierane przez nas dane są zgodne z RODO/GPDR.

Nasza polityka prywatności

Stoiska targowe

Projekt, produkcja, realizacja Mogą zainteresować Cię inne nasze realizacje z tej kategorii – STREFA PARTNERSKA

Zobacz projekt

Strefa partnerska dla DPD

Strefa partnerska

Zobacz projekt